Preču pasūtīšana un saņemšana

Preču nosūtīšanu organizējam ātri!

Pirkuma piegādi Latvijā nodrošinam ar Omniva pakomātiem vai Latvijas Pastu.

Omniva pakomāti - tas ir ātrs, drošs veids kā saņemt sūtījumu. Pakomāti pieejami 24/7 vairāk kā 154 vietās Latvijā.Tiklīdz saņemam pasūtījuma apstiprinājumu/maksājumu, tā sagatavojam pasūtījumu nosūtīšanai!

Pasūtījumu rūpīgi iepakojam gofrēta kartona kastē!

Ja iespējams, preci nododam sūtīšanai tajā pašā darba dienā. Omniva pakomātos sūtījumus nododam arī sestdienās.

Ja kāda no precēm ir nepieciešama lielākā daudzumā kā mums ir uz vietas vai ir kādi citi jautājumi, lūdzam sazināties ar mums pa epastu vai tālruni.

Piegādes laiks:

 • Latvijā 1-3 darba dienu laikā
 • ES robežās 3-7 darba dienu laikā
 • Ārpus ES 5-14 darba dienu laikā

*atkarībā no atrašanās vietas

Piegādes maksa:

 • Saņemšana birojā Piņķos 0.00 Eur
 • Pirkumiem virs 99.00 Eur piegāde Latvijā 0.00 Eur
 • Piegāde Latvijas robežās: uz Omniva Latvija pakomātu Jums ērtā vietā 3.00 Eur.  Izvēloties Latvijas Pastu 5.00Eur, saņemsiet paziņojumu pastkastītē par to, ka atnācis sūtījums, jādodas uz tuvāko pasta nodaļu.
 • Omniva Latvija kurjer-pakalpojums - piegāde uz adresi 9Eur
 • Piegāde ES robežās 8.00 Eur
 • Citur pasaulē 15.00 Eur

Veicot pirkumu e veikalā:

 • Apmaksa veicama ar internetbankas pārskaitījumu pēc automātiskā rēķina saņemšanas e-pastā
 • Apmaksa veicama tiešsaistē ar A/S Swedbank internetbanku (drīzumā)
 • Apmaksa veicama ar kredītkartēm (Mastercard, VISA) vai debetkartēm (Maestro, Visa Electron), ja to izdevējbanka paredz maksājumus internetā. Samaksas veikšanai, lūdzam aizpildīt visus prasītos laukus tieši tāpat kā rakstīts uz kartes un, lai turpinātu, nospiediet "TĀLĀK".
  Mastercard un Visa karšu īpašniekiem jānorāda arī CVV2/CVC2 (pēdējie 3 cipari kartes otrajā pusē, kuri atrodas aiz kartes numura). 
  Pēc apmaksas saņemšanas sagatavojam pirkumu nosūtīšanai.

Veicot pirkumu birojā, Piņķos Priedaines ielā 19:

 • Apmaksa veicama ar kredītkartēm (Mastercard, VISA), debetkartēm (Maestro, Visa Electron) kā arī bezkontaktu norēķinu iespēja

Garantija

Kaut arī preču kvalitāte ir nevainojama, tomēr, ja rodas kādas sūdzības, tad pretenzijas par preces defektiem tiek izskatītas Latvijas Republikas likumos paredzētajā kārtībā. LR likumdošanā noteiktajā termiņā garantijas gadījums stājas spēkā, ja ir ievēroti norādītie nosacījumi, ja defekti radušies ražošanas procesa vai pielietoto materiālu dēļ. Nepieciešamības gadījumā, lūdzu sazinaties ar mums sūtot epastu [email protected]

Saistības

Ieprikšanās kārtību eveikalā nosaka LR 2002. gada 28. maija LR Ministru kabineta noteikumi Nr. 207  "Noteikumi par distances līgumu".Pircējam ir tiesības atkāpties no līguma 14 kalendāro dienu laikā un atgriezt preci pārdevējam, ja prece neatbilst tai, ko pasūtījis pircējs. Preces atgriešanas gadījumā visa par preci veiktā samaksa tiek atgriezta pircējam 3 darba dienu laikā. Prece ir jāatgriež pilnā tās komplektācijā, kādā to piegādājis pārdevējs, ieskaitot visas preces sastāvdaļas, arī oriģinālo preces iepakojumu – pretējā gadījumā preces atgriešana tiks atteikta. Prece atgriežama adresi: Priedaines iela 19, Piņķi, Babītes nov., LV2107, Latvija. Uzsākot iegādātā izstrādājuma lietošanu, pircējs apliecina, ka tā atbilst pasūtītajai un prece vairs nevar tikt atgriezta. Preču aprakstiem un attēliem ir informatīva nozīme. Privātuma atruna

Šī privātuma atruna nosaka privātuma praksi, saistībā ar www.percdavanas.lv mājas lapu.

SIA ”Scandinavian Windows” mājas lapas www.percdavanas.lv, turpmāk tekstā saukta "Mājas lapa", apmeklētāju personas datu aizsardzību SIA ”Scandinavian Windows” nodrošina atbilstoši Latvijas Republikā spēkā esošajiem normatīvajiem aktiem. 

SIA ”Scandinavian Windows” ir veikusi visus nepieciešamos pasākumus, lai nodrošinātu personas datu drošību un nepieļautu to nepamatotu nokļūšanu trešo personu rīcībā. SIA ”Scandinavian Windows” nevar uzņemties atbildību par citām Mājas lapām, uz kurām ir saites no SIA ”Scandinavian Windows” Mājas lapas.

Informācija, kas par apmeklētājiem tiek iegūta, izmantojot SIA ”Scandinavian Windows” Mājas lapu, tiek apstrādāta atbilstoši to ieguves mērķim, lai nodrošinātu pakalpojumu sniegšanu.

Lai varētu nodrošināt pakalpojumus un izvērtēt nepieciešamību uzlabot Mājas lapas saturu un tā izvietojumu, SIA ”Scandinavian Windows” ir tiesīga par Mājas lapas apmeklētājiem apstrādāt informāciju, kas ietverta Mājas lapas piekļuves failos, piemēram, IP adrese, interneta servisa nodrošinātājs, apmeklējuma laiks, aplūkotās sadaļas, u.c.

SIA ”Scandinavian Windows” Mājas lapā izmanto sīkdatnes (cookies), kas nodrošina Mājas lapas plašākas izmantošanas iespējas. Atbilstoši izmantoto tehnoloģiju piedāvātajām iespējām var atteikties no sīkdatņu izmantošanas, tomēr tas nav ieteicams, jo šādā gadījumā tiks samazinātas SIA "Scandinavian Windows" Mājas lapas izmantošanas iespējas.